עמותת ותיקי עמק יזרעאל חוגגת ומטיילת


אם אינך רואה מייל זה לחץ/י כאן

מטיילים בירדן

בחודש מרץ 6-8/3/17 יוצא טיול מיוחד ושונה לירדן היפיפייה. 
בטיול נבקר במעבר חוסיין, עבר הירדן, ודאי חודירה, הרי גלעד, המצודה הצלבנית של כארק, פטרה והנבטים, דרך המלך ומקומות רבים מרתקים נוספים!
הטיול בהדרכת דן אשכרי, בליווי אוטובוס צמוד, מלווה חברתי ורופא.
אל תפספסו!!!
 
לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן
יום הולדת, חגיגה נחמדת

בשבוע שעבר ציינו את יום ההולדת ה- 30 למרכז היום של ותיקי עמק יזרעאל - סב יום, בהדלקת נר חמישי של חנוכה ובמעמד ראש המועצה אייל בצר.
המבקרים והאורחים נהנו מהפעילות החברתית ומהמופע "שירים מהסרטים" בהשתתפותם של ניב קאופמן ואנה שפיץ. לאורך כל היום התנהל בית קפה והוגשו כל סוגי הקפה ומאפים שונים.
אנו מייחלים לעוד שנים רבות, שמחות ומלאות!
 
לכניסה לאתר העמותה לחצו כאן

לישיבה מול המחשב כללים ברורים שיכולים למנוע מאיתנו כאבים רבים ולא רצויים.
הישיבה הנכונה מתחילה מגובה הישיבה שלנו - את גובהו של הכסא יש לכוון כשאנחנו יושבים זקופים, הגב צמוד למשענת וכפות הרגליים מונחות בשלמותן על הרצפה. בישיבה זו, כשתיישרו ידכם כלפי מטה - גובה המרפקים הוא הגובה האידיאלי של השולחן. אם השולחן נמוך מידי במדידה שכזו, יש לכוון את גובה הכיסא כך שהברכיים ב-90 מעלות וכפות הרגליים מונחות על הדום. 
לאחר שהתיישבתם בנוחות, את מקלדת המחשב מומלץ להניח בקו ישר לעינינו ולדאוג שהידיים ישרות והשרירים רפויים. את המסך מומלץ למקם במרחק של 65-75 ס"מ מאיתנו. 
בנוסף למיקום ולתנוחת הישיבה, מומלץ להקפיד על הפסקות תכופות- מנוחה לעיניים ושחרור לגוף.
שימו לב- ישיבה לא נכונה מול המחשב עלולה לגרום לכאבי גב, פרקים ורבים נוספים המיותרים לכולנו. שימו לב לישיבתכם מול המסך ושמרו על בריאותכם!
 
לקבלת טיפ דו חודשי לחצו כאן